Sichuan Yuantong Communication Co., Ltd.

  • Chiny Sichuan Yuantong Communication Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Sichuan Yuantong Communication Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Sichuan Yuantong Communication Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Sichuan Yuantong Communication Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Sichuan Yuantong Communication Co., Ltd. profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Agent, Importer, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca, Inny
marki Yuantong / OEM
Ilość pracowników 50~200
Coroczne wyprzedaże 4000000-500000
Rok założenia 2004
pc Export 50% - 60%

Wprowadzenie

Sichuan Yuantong Communication Co., Ltd, krajowe kluczowe przedsiębiorstwo high-tech, które znajduje się w pięknej „krainie obfitości” - Chengdu.

 

Chiny Sichuan Yuantong Communication Co., Ltd. profil firmy 0

Sichuan Yuantong Communication Co., Ltd, krajowe przedsiębiorstwo high-tech o kluczowym znaczeniu, które znajduje się w pięknej „krainie obfitości” - Chengdu, strefa rozwoju gospodarczego lotniska południowo-zachodniego, znajduje się obok międzynarodowego lotniska Shuangliu i drogi ekspresowej.

 

Nasza firma angażuje się w badania i rozwój, produkuje wszelkiego rodzaju kable światłowodowe, w tym wewnętrzny i zewnętrzny kabel światłowodowy, kabel światłowodowy poweroptical, podwodny kabel optyczny i specjalny kabel optyczny itp.

 

Yuantong ma ponad 200 sztabów, z których 20% to starsi inżynierowie, 30% to pracownicy średniego szczebla.

 

Firma posiada wiele krajowych certyfikatów homologacyjnych, takich jak zarządzanie jakością ISO9001, zarządzanie środowiskiem ISO14001, zarządzanie zdrowiem i TLC.

 

Kompletny zestaw zaawansowanych urządzeń testowych zapewnia skuteczną kontrolę każdego z połączeń od surowców do doskonałych produktów.

 

Zbudowaliśmy również długoterminową strategiczną współpracę z wieloma krajowymi i zagranicznymi operatorami telekomunikacyjnymi.

 

Produkty sprzedawane szeroko do Ameryki, Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowo-Wschodniej i innych kontynentów, roczna sprzedaż sięga 300 milionów USD, skala produkcji jest w czołówce tej dziedziny.

 

Nasza firma utrzymuje politykę jakości „szybko, wydajnie, wysokiej jakości” i cel jakości „być pierwszym w Chinach, rób najlepiej na świecie”, starając się wnieść wyjątkowy wkład w rozwój komunikacji na całym świecie.

Chiny Sichuan Yuantong Communication Co., Ltd. profil firmy 1

Chiny Sichuan Yuantong Communication Co., Ltd. profil firmy 2

Chiny Sichuan Yuantong Communication Co., Ltd. profil firmy 3

Historia

Sichuan Yuantong Communication Co., Ltd. znajduje się w pięknej i bogatej „krainie obfitości” - Strefie Rozwoju Gospodarczego Lotniska Południowo-Zachodniego w Chengdu, w pobliżu międzynarodowego lotniska Shuangliu i jest przedsiębiorstwem high-tech.

 

Firma została założona w 2010 roku i zajmuje się badaniami i rozwojem, produkcją, sprzedażą i serwisem kabli optycznych i produktów kablowych.Importuje sprzęt produkcyjny na dużą skalę i różnorodne wspierające urządzenia testujące.Roczna sprzedaż wynosi około miliarda juanów.

 

W Chinach działają trzy podmioty: „Sichuan Yuantong Communication Co., Ltd.”, „Chengdu Intercom Telecommunication Equipment Co., Ltd.” oraz „Chengdu Handu Power Technology Co., Ltd.”;firma zatrudnia ponad 200 pracowników, z czego 10% to tytuły zawodowe wyższego szczebla, a tytuły zawodowe średniozaawansowane. Liczba ta wynosi 70%, a handlowców zatrudnia ponad 30 osób.Nasz zespół firmy posiada nie tylko profesjonalne umiejętności techniczne, ale także bogate doświadczenie w produkcji i sprzedaży, co stanowi solidną podstawę talentów dla zapewnienia jakości produktów firmy.W ostatnich latach nasza firma wprowadziła szereg krajowych i zagranicznych urządzeń produkcyjnych i urządzeń testujących w celu opracowania nowych produktów i poprawy stabilności jakości produktu.W tym samym czasie firma przeszła system zarządzania jakością ISO9001-2008, Tell, środowisko ISO14001 i inne powiązane certyfikaty produktów.Nasza firma ustanowiła ścisły system zarządzania kontrolą produkcji produktów i obsługą posprzedażną.Nawiązał strategiczne partnerstwa z wieloma operatorami krajowymi i zagranicznymi.

 

Profesjonalne badania i rozwój, produkcja i eksploatacja firmy obejmują głównie produkty: wewnętrzne kable optyczne, zewnętrzne kable optyczne, kable optyczne mocy, kable optyczne polowe, specjalne kable optyczne, kable komunikacyjne, kable do transmisji danych wysokiej częstotliwości, kable zasilające wysokiego, średniego i niskiego napięcia, sterowanie kable itp., seria produktów.I jest szeroko stosowany w powiązanych działach, takich jak telekomunikacja, energia elektryczna, koleje i wojska.Firma zapewnia klientom gwarancję szybkiej dostawy, doskonały system zarządzania jakością oraz solidny system obsługi posprzedażnej i jest dobrze odbierana przez użytkowników.

 

Firma kieruje się filozofią biznesową „wzrostu z klientami”, z innowacją jako duszą i zorientowaną na jakość.Wzmocnienie zarządzania procesami i dążenie do ciągłego doskonalenia;dążyć do wysokiej jakości technologii i tworzyć produkty wysokiej jakości.

 

Chiny Sichuan Yuantong Communication Co., Ltd. profil firmy 0

 

Chiny Sichuan Yuantong Communication Co., Ltd. profil firmy 1

Usługa

 

Nasza firma specjalizuje się w obsłudze różnych firm z branży komunikacji światłowodowej, takich jak sprzedaż kabli światłowodowych, produkcja kabli optycznych oraz prowadzenie współpracy online i offline z personelem budowlanym.Przyniosła wiele pomocy i usług dlakadry budownictwa komunikacyjnego w kraju i za granicą, a tym samym zdobyła uznanie i uznanie kadr krajowych i zagranicznych.

 

Dla klientów, którzy nie wiedzą, jak z niego korzystać, wyślemy filmy instalacyjne.Jeśli pozwalają na to warunki, udaj się na plac budowy w celu zainstalowania wraz z klientem w celu przeanalizowania problemów.

 

 

 

Włókno G.652 to standardowe światłowód jednomodowy, który odnosi się do światłowodu jednomodowego o długości fali zerowej dyspersji w oknie 1,3μm.Jego cechą charakterystyczną jest to, że gdy długość fali roboczej wynosi 1,3μm, dyspersja światłowodu jest bardzo mała, a odległość transmisji systemu jest ograniczona jedynie tłumieniem światłowodu.
Jednak straty tego rodzaju światłowodu w paśmie 1,3 μm są stosunkowo duże, około 0,3 dB/km~0,4 dB/km;Strata w paśmie 1,55μm jest stosunkowo niewielka, około 0,2dB/km~0,25dB/km.Dyspersja wynosi 3,5 ps/nm·km w paśmie 1,3 μm, a strata w paśmie 1,55 μm jest stosunkowo duża, około 20 ps/nm·km.Ten rodzaj światłowodu może obsługiwać system linii miejskiej 2.5Gb/s używany w paśmie 1.55μm, ale ze względu na dużą dyspersję w tym paśmie, jeśli odległość transmisji sygnału 10Gb/s przekracza 50 kilometrów, musi być droga .Moduł kompensacji dyspersji.

 

W konstrukcji FTTH, ponieważ kable optyczne są umieszczane w ciasnych rurach lub mocowane w urządzeniach końcowych z wąskimi przestrzeniami, takimi jak skrzynki połączeniowe lub gniazda po wielu zagięciach, kable optyczne stosowane do FTTH powinny być proste w budowie, łatwe do układania i tanie światłowód kabel optyczny.Dlatego niektórzy znani producenci przeprowadzili badania nad odpornym na zginanie światłowodem jednomodowym.W celu ujednolicenia wydajności jednomodowych produktów światłowodowych odpornych na zginanie, ITU-T wydał w grudniu 2006 r. zalecenie standardowe ITU-TG.657 „Charakterystyka niewrażliwych na zginanie jednomodowych światłowodów i kabli do sieci dostępowych”, mianowicie standard światłowodu G.657.

Chiny Sichuan Yuantong Communication Co., Ltd. profil firmy 0

 

Nasz zespół

1. Zrozumienie głównych punktów:

Zorientowanie na ludzi: Ludzie są pierwszym elementem do dobrej pracy we wszystkich rodzajach pracy, wielozadaniowość powinna być rozumiana od podstaw, a połączenie zorientowania na ludzi jest magiczną bronią sukcesu biznesowego.

 

Ludzie robią, co w ich mocy: pielęgnować innowacyjne mechanizmy, tworzyć zrelaksowane środowisko i stymulować potencjał pracowników.

 

2, wyjaśnienie:

Zorientowany na ludzi: Przede wszystkim czynnik ludzki jest najbardziej aktywny i krytyczny i przebiega przez całą pracę.Jego rola jest najważniejsza i decydująca.Dlatego wykonując pracę i robiąc rzeczy, najpierw zacznij od ludzi i weź ludzi jako źródło i korzeń;po drugie, wszystko i każda praca ma sens.Dlatego wykonując pracę i wykonując różne rzeczy, powinniśmy uporządkować wskazówki i uchwycić źródło.Zrozumienie podstaw;po trzecie, połączenie ludzi i osiągnięcie jak najlepszej jedności jest magiczną bronią sukcesu naszej firmy.

 

Ludzie wykorzystują swoje talenty: Każdy pracownik może w pełni wykorzystać swoje talenty, które są niewyczerpaną siłą napędową przetrwania i rozwoju przedsiębiorstwa.Aby osiągnąć ten cel, subiektywnie rzecz biorąc, każdy pracownik musi ciężko pracować, pilnie się uczyć i dążyć do postępu;obiektywnie rzecz biorąc, przedsiębiorstwo musi stworzyć mechanizm kultywowania zaangażowania i innowacji oraz zbudować kadrę, która będzie mogła lepiej eksponować swoje talenty.Platforma, harmonijna jedność tych dwóch, jest skutecznym sposobem silnego stymulowania i wykorzystywania potencjału pracowników.

 

Chiny Sichuan Yuantong Communication Co., Ltd. profil firmy 0

 

Chiny Sichuan Yuantong Communication Co., Ltd. profil firmy 1

 

Zostaw wiadomość