• img.alt
    Kim
    Współpracuję z firmą Yuantong od wielu lat, mają dobrej jakości kable i serwis posprzedażny. Najczęściej kupuję ich kabel FTTH, a moi klienci są również zadowoleni z produktów.
  • img.alt
    Słońce
    Odwiedziłem firmę Yuantong, dali mi dobre samopoczucie w mieście Chengdu. Sprawdziliśmy wiele firm iw końcu zdecydowaliśmy się na współpracę z nimi. Kable optyczne pokazują, że ta decyzja jest słuszna! Ich kable są używane w budownictwie, a pracownicy twierdzą, że kable są bardzo ładne!
Osoba kontaktowa : Zoe Zhang
Numer telefonu : +86 159 2815 7093
WhatsApp : +8615928157093

24 rdzeń Rysunek 8 Kabel światłowodowy

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa YUANTONG
Orzecznictwo ROSH ,TLC, CCC, ISO
Numer modelu GYTC8Y 24 rdzeń
Minimalne zamówienie 20 km
Cena Negotiable
Szczegóły pakowania Drewniany bęben
Czas dostawy 7 dni
Zasady płatności L / C, D / P, T / T, Western Union
Możliwość Supply 500km tygodniowo
Szczegóły Produktu
Nazwa produktu 24 rdzeń Rysunek 8 Płaszcz PE Pełne wypełnienie Komunikacja Zewnętrzny kabel światłowodowy GYTC8Y Liczba włókien 24 rdzenia
Rodzaj włókna G652D Osłona kabla HDPE
Kolor kabla Niebieski Zielony Pomarańczowy Brązowy Członek siły Metaliczny element wytrzymałościowy
Użycie kabla Na wolnym powietrzu OEM utrzymany
High Light

24 rdzeń Rysunek 8 Kabel światłowodowy

,

GYTC8Y Rysunek 8 Kabel światłowodowy

Zostaw wiadomość
opis produktu

24 rdzeń Rysunek 8 Płaszcz PE Pełne wypełnienie Komunikacja Zewnętrzny kabel światłowodowy GYTC8Y

 

Opis:

Konstrukcja kabla światłowodowego z cyfrą 8 zawiera stalowy lub dielektryczny posłaniec w kablu światłowodowym, eliminując w ten sposób potrzebę przywiązywania kabla światłowodowego do posłańca.Kabel światłowodowy z cyfrą 8 składa się z trzech elementów: komunikatora, taśmy i kabla światłowodowego.Kabel komunikacyjny z cyfrą 8 ma kilka zalet.Koszt materiałów instalacyjnych można obniżyć, eliminując konieczność zakupu osobnego przewodu łączącego i przewodu mocującego.Koszt robocizny można znacznie zmniejszyć, ponieważ jest tylko jedno zadanie instalacyjne, polegające na zainstalowaniu kabla z cyfrą 8.Porównuje się to z dwoma zadaniami instalacyjnymi wymaganymi, gdy najpierw musi być zainstalowany komunikator, a następnie kabel jest instalowany przez przywiązanie go do komunikatora.Zazwyczaj całkowity koszt instalacji może zostać obniżony nawet o 40%.

 

Charakterystyka:
Wysoka wytrzymałość na rozciąganie skręconych drutów spełnia wymagania samonośności i zmniejsza koszty instalacji
Dobra wydajność mechaniczna i temperaturowa
Luźna tuba o wysokiej wytrzymałości, która jest odporna na hydrolizę
Specjalna mieszanka wypełniająca tubę zapewnia krytyczną ochronę włókna
W celu zapewnienia wodoszczelności kabla podejmowane są następujące środki:
Drut stalowy używany jako centralny element wzmacniający
Luźna masa wypełniająca tubę
100% wypełnienie rdzenia kabla
Bariera wilgoci APL

 

Model Opis Aplikacje Wytrzymałość na rozciąganie (N) Odporność na zgniatanie (N/100mm)
Długoterminowy krótkoterminowy Długoterminowy krótkoterminowy
GYTC8Y 24-rdzeniowy zewnętrzny kabel optyczny komunikacyjny, metalowy element wytrzymałościowy, luźna tuba warstwy, pełny związek wypełniający, osłona PE, samonośny kabel optyczny Ryc. 8 Samonośne układanie nad głową 3000 7000 300 1000

 

Promień Bned
(mm)
Temperatura pracy (℃) Maks.tłumienie (dB/km) włókna średnica zewnętrzna (mm) waga kg/km
Statyczny(D) Dynamiczny (D) Min.TA Maks.TB 1310 μm 1550 μm
10 dni 20 dni -40℃ +60℃ ≤0,36 ≤0,22 2~144 8,2~17,8 102~268

 

 

Kategoria Opis Specyfikacje
G.652D
Specyfikacje optyczne Osłabienie @1310nm ≤0,36dB/km
@1550nm ≤0,22dB/km
Nieciągłość tłumienia ≤0,05 dB
Tłumienie a długość fali @1285~1330nm ≤0,05 dB/km
@1525~1575nm ≤0,05 dB/km
Długość fali zerowej dyspersji 1300 ~ 1324 nm
Nachylenie zerowej dyspersji ≤0,092ps/(nm2.km)
Dyspersja @1310nm ≤3,5 ps/nm.km
@1550nm ≤18 ps/nm.km
Dyspersja w trybie polaryzacji (PMD) ≤0,2 ps/km1/2
Długość fali odcięcia kabla (λcc) ≤1260nm
Efektywny grupowy wskaźnik załamania @1310nm 1.4675
@1550nm 1,4681
Strata makro zgięcia (promień 30 mm, 100 zwojów) 1625 nm ≤0,1 dB
Geometryczny
Specyfikacje
Średnica pola trybu @1310nm 9,2 ± 0,6 μm
@1550nm 10,4 ± 0,8 μm
Średnica okładziny 125±1μm
Nieokrągłość okładziny ≤1,0%
Średnica powłoki 245±7μm
Błąd koncentryczności powłoki/okładziny ≤8μm
Błąd koncentryczności rdzenia/okładziny ≤0,8 μm
Mechaniczny
Specyfikacje
Poziom testu sprawdzającego ≥1,0%
Promień zwijania włókien ≥4,0m
Szczytowa siła taśmy powlekającej 1,3~8,9N

 

24 rdzeń Rysunek 8 Kabel światłowodowy 0

 

24 rdzeń Rysunek 8 Kabel światłowodowy 1