• img.alt
    Kim
    Współpracuję z firmą Yuantong od wielu lat, mają dobrej jakości kable i serwis posprzedażny. Najczęściej kupuję ich kabel FTTH, a moi klienci są również zadowoleni z produktów.
  • img.alt
    Słońce
    Odwiedziłem firmę Yuantong, dali mi dobre samopoczucie w mieście Chengdu. Sprawdziliśmy wiele firm iw końcu zdecydowaliśmy się na współpracę z nimi. Kable optyczne pokazują, że ta decyzja jest słuszna! Ich kable są używane w budownictwie, a pracownicy twierdzą, że kable są bardzo ładne!
Osoba kontaktowa : Zoe Zhang
Numer telefonu : +86 159 2815 7093
WhatsApp : +8615928157093

Komunikacyjny kabel światłowodowy GYXTC8S

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa YUANTONG
Orzecznictwo ROSH ,TLC, CCC, ISO
Numer modelu GYXTC8S 48 rdzeń
Minimalne zamówienie 20 km
Cena Negotiable
Szczegóły pakowania Karton drewniany bęben Plus
Czas dostawy 7 dni
Zasady płatności L / C, D / P, T / T, Western Union
Możliwość Supply 500km tygodniowo
Szczegóły Produktu
Nazwa produktu 48 Rdzeń Rysunek 8 Stalowa osłona PE Komunikacja Zewnętrzny kabel światłowodowy GYXTC8S Liczba włókien 48 rdzeni
Rodzaj włókna G652D Osłona kabla HDPE
Kolor kabla Niebieski Zielony Pomarańczowy Brązowy Członek siły Metaliczny element wytrzymałościowy
Użycie kabla Na wolnym powietrzu OEM utrzymany
High Light

Komunikacyjny kabel światłowodowy GYXTC8S

,

komunikacyjny kabel światłowodowy 48c

Zostaw wiadomość
opis produktu

48 Rdzeń Rysunek 8 Stalowa osłona PE Komunikacja Zewnętrzny kabel światłowodowy GYXTC8S

 

Opis:

Włókna o średnicy 250 µm umieszczone są w luźnej tubie wykonanej z wysokomodułowego tworzywa sztucznego.Rurki wypełnione są wodoodporną masą wypełniającą.Drut stalowy znajduje się w środku rdzenia jako metalowy element wzmacniający.Rury (i wypełniacze) są skręcone wokół elementu wzmacniającego w zwarty i okrągły rdzeń kabla.Po nałożeniu bariery przeciwwilgociowej z laminatu polietylenowo-aluminiowego (APL) wokół rdzenia kabla, ta część kabla wraz ze skręconymi drutami jako część nośna jest uzupełniona osłoną z polietylenu (PE) w postaci konstrukcji z figury 8.

 

Cechy:

  • Wysoka wytrzymałość na rozciąganie drutów skręcanych spełnia wymagania samonośności i obniża koszty instalacji.
  • Dobra wydajność mechaniczna i temperaturowa
  • Luźna tuba o wysokiej wytrzymałości, która jest odporna na hydrolizę
  • Specjalna mieszanka wypełniająca tubę zapewnia krytyczną ochronę włókna

 

Aplikacje:

  • Nadaje się do bezpośredniego zakopania i instalacji kanałowej
  • Zewnętrzne środowiska roślinne
Model Opis Aplikacje Wytrzymałość na rozciąganie (N) Odporność na zgniatanie (N/100mm)
Długoterminowy krótkoterminowy Długoterminowy krótkoterminowy
GYXTC8S 48 Rdzeń Metalowy element wytrzymałościowy, zewnętrzna luźna tuba, rys. 8 samonośny, zewnętrzny kabel optyczny do komunikacji w osłonie ze stali PE Samonośne układanie nad głową 1000 3000 300 1000

 

Promień Bned
(mm)
Temperatura pracy (℃) Maks.tłumienie (dB/km) włókna średnica zewnętrzna (mm) waga kg/km
Statyczny(D) Dynamiczny (D) Min.TA Maks.TB 1310 μm 1550 μm
10 dni 20 dni -40℃ +60℃ ≤0,36 ≤0,22 2~12 6,5~9,5 90~110

 

Kategoria Opis Specyfikacje
G.652D
Specyfikacje optyczne Osłabienie @1310nm ≤0,36dB/km
@1550nm ≤0,22dB/km
Nieciągłość tłumienia ≤0,05 dB
Tłumienie a długość fali @1285~1330nm ≤0,05 dB/km
@1525~1575nm ≤0,05 dB/km
Długość fali zerowej dyspersji 1300 ~ 1324 nm
Nachylenie zerowej dyspersji ≤0,092ps/(nm2.km)
Dyspersja @1310nm ≤3,5 ps/nm.km
@1550nm ≤18 ps/nm.km
Dyspersja w trybie polaryzacji (PMD) ≤0,2 ps/km1/2
Długość fali odcięcia kabla (λcc) ≤1260nm
Efektywny grupowy wskaźnik załamania @1310nm 1.4675
@1550nm 1,4681
Strata makro zgięcia (promień 30 mm, 100 zwojów) 1625 nm ≤0,1 dB
Geometryczny
Specyfikacje
Średnica pola trybu @1310nm 9,2 ± 0,6 μm
@1550nm 10,4 ± 0,8 μm
Średnica okładziny 125±1μm
Nieokrągłość okładziny ≤1,0%
Średnica powłoki 245±7μm
Błąd koncentryczności powłoki/okładziny ≤8μm
Błąd koncentryczności rdzenia/okładziny ≤0,8 μm
Mechaniczny
Specyfikacje
Poziom testu sprawdzającego ≥1,0%
Promień zwijania włókien ≥4,0m
Szczytowa siła taśmy powlekającej 1,3~8,9N

 

 

Komunikacyjny kabel światłowodowy GYXTC8S 0

 

Komunikacyjny kabel światłowodowy GYXTC8S 1