• img.alt
    Kim
    Współpracuję z firmą Yuantong od wielu lat, mają dobrej jakości kable i serwis posprzedażny. Najczęściej kupuję ich kabel FTTH, a moi klienci są również zadowoleni z produktów.
  • img.alt
    Słońce
    Odwiedziłem firmę Yuantong, dali mi dobre samopoczucie w mieście Chengdu. Sprawdziliśmy wiele firm iw końcu zdecydowaliśmy się na współpracę z nimi. Kable optyczne pokazują, że ta decyzja jest słuszna! Ich kable są używane w budownictwie, a pracownicy twierdzą, że kable są bardzo ładne!
Osoba kontaktowa : Zoe Zhang
Numer telefonu : +86 159 2815 7093
WhatsApp : +8615928157093

Hybrydowy kabel kompozytowy 6C, hybrydowy kabel światłowodowy G657a2 PBT

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa YUANTONG
Orzecznictwo ISO,ANATEL,ROSH,TLC,CCC
Numer modelu GVDD1,5*2+6G657a2
Minimalne zamówienie 20 km
Cena usd 0.775/m
Szczegóły pakowania drewniany bęben plus pudełko kartonowe
Czas dostawy W ciągu 7 dni roboczych
Zasady płatności L / C, T / T, Western Union
Możliwość Supply 100km tygodniowo
Szczegóły Produktu
kabel miedziany 1,5 mm^2 Rodzaj włókna G657A2
kolor drutu miedzianego Natura osłona z drutu miedzianego PCV
Luźny kolor tuby Natura Luźna osłona tuby PBT
Osłona kabla PCV kolor osłony kabla, Czarny
Kształt kabla okrągły Użycie kabla 5G wewnątrz i na zewnątrz
High Light

Hybrydowy kabel kompozytowy G657a2

,

hybrydowy kabel kompozytowy PBT

,

hybrydowy kabel światłowodowy 6C

Zostaw wiadomość
opis produktu

 

Kabel światłowodowy 6C i przewód zasilający z drutu miedzianego Czarna osłona z hybrydowym kablem kompozytowym z luźną tubą

 

 

Wytrzymałość na rozciąganie i wydłużenie przy zerwaniu
Wytrzymałość na rozciąganie przed starzeniem: ≥ 12,5 N/mm².
Wydłużenie przed starzeniem: ≥ 125%.
Warunki starzenia: 80ºC ± 2ºC, 168h.
Wytrzymałość na rozciąganie po starzeniu: ≥ 12,5 N/mm²
Zmiana wytrzymałości na rozciąganie: ≤ ± 20%
Wydłużenie przy zerwaniu po starzeniu: ≥ 125%.
Zmienność wydłużenia: ≤ ± 2%

 

Płaszcz światłowodu simplex łukowego

Materiał: LSZH

Twardość: 96 ± 3 Shore A Metoda badania: GB / T2411
Kolor: żółty (PANTONE 136C), niebieski (PANTONE 3005C) Aberracja chromatyczna △E: ≤4,0

 

Członek siły

Materiał: Drut stalowy pokryty klejem. Wymagania dotyczące drutu stalowego spełniają normę GB / T 24202-2009
Wymiar (korpus/powłoka): 0,43 mm/0,48 mm (± 0,02 mm)
Policz: 2 szt.


 

Skręcenie

Metoda testowa: GB / T 7424.2 E7
Stan: schorzenie:
Przyłożone obciążenie rozciągające: 20N
Długość testowa: 125H (200mm)
Zakres kąta skrętu kabla: ±180°
Liczba cykli: 20

 

Parametr włókna

Jednostka Opis
Model włókna -- SM- G657a2
Stan: schorzenie Nm 1310/1550
Osłabienie Db/km ≤3,5/0,21
Dyspersja 1310nm ≤ 18
1550nm ≤ 22
Długość fali zerowej dyspersji Nm 1300 -1324
Nachylenie zerowej dyspersji Ps/(nm²xkm) ≤ 0,092
PMD Maksymalne pojedyncze włókno [ps/√km] ≤ 0,2
Wartość łącza projektu PMD ps/(nm²xkm) ≤ 0,08
Długość fali odcięcia światłowodu λC Nm 1180 ≤1330
Długość fali odcięcia kabla λcc Nm ≤ 1260
MFD 1310 nm (μm) 8,6 ± 0,4
1550 nm (μm) 9,8 ±0,5
Krok (średnia pomiaru dwukierunkowego) dB ≤ 0,05
Nieprawidłowości na długości włókna i nieciągłości punktowej dB ≤ 0,05
Różnica współczynnika rozproszenia wstecznego dB/km ≤ 0,03
Jednorodność tłumienia dB/km ≤ 0,01
Średnica okładziny μm 125,0 ±0,1
Nieokrągłość okładziny % ≤ 0,7
Średnica powłoki μm 242 ±7
 

Hybrydowy kabel kompozytowy 6C, hybrydowy kabel światłowodowy G657a2 PBT 0

Hybrydowy kabel kompozytowy 6C, hybrydowy kabel światłowodowy G657a2 PBT 1
Hybrydowy kabel kompozytowy 6C, hybrydowy kabel światłowodowy G657a2 PBT 2

Hybrydowy kabel kompozytowy 6C, hybrydowy kabel światłowodowy G657a2 PBT 3
Wprowadzenie do fabryki

Sichuan Yuantong Communication Co., Ltd, krajowe przedsiębiorstwo high-tech o kluczowym znaczeniu, które znajduje się w pięknej „krainie obfitości” - Chengdu, strefa rozwoju gospodarczego lotniska południowo-zachodniego, znajduje się obok międzynarodowego lotniska Shuangliu i drogi ekspresowej.

Nasza firma angażuje się w badania i rozwój, produkuje wszelkiego rodzaju kable światłowodowe, w tym wewnętrzny i zewnętrzny kabel światłowodowy, kabel światłowodowy poweroptical, podwodny kabel optyczny i specjalny kabel optyczny itp.

Yuantong ma ponad 200 sztabów, z których 20% to starsi inżynierowie, 30% to pracownicy średniego szczebla.

Firma posiada wiele krajowych certyfikatów homologacyjnych, takich jak zarządzanie jakością ISO9001, zarządzanie środowiskiem ISO14001, zarządzanie zdrowiem i TLC.

Kompletny zestaw zaawansowanych urządzeń testowych zapewnia skuteczną kontrolę każdego z połączeń od surowców do doskonałych produktów.

Zbudowaliśmy również długoterminową strategiczną współpracę z wieloma krajowymi i zagranicznymi operatorami telekomunikacyjnymi.

Produkty sprzedawane szeroko do Ameryki, Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowo-Wschodniej i innych kontynentów, roczna sprzedaż sięga 300 milionów USD, skala produkcji jest w czołówce tej dziedziny.

Nasza firma utrzymuje politykę jakości „szybko, wydajnie, wysokiej jakości” i cel jakości „być pierwszym w Chinach, rób najlepiej na świecie”, starając się wnieść wyjątkowy wkład w rozwój komunikacji na całym świecie.

Hybrydowy kabel kompozytowy 6C, hybrydowy kabel światłowodowy G657a2 PBT 4

Hybrydowy kabel kompozytowy 6C, hybrydowy kabel światłowodowy G657a2 PBT 5

Hybrydowy kabel kompozytowy 6C, hybrydowy kabel światłowodowy G657a2 PBT 6


Certyfikat

Hybrydowy kabel kompozytowy 6C, hybrydowy kabel światłowodowy G657a2 PBT 7

Wystawa w kraju i za granicą
Hybrydowy kabel kompozytowy 6C, hybrydowy kabel światłowodowy G657a2 PBT 8

Hybrydowy kabel kompozytowy 6C, hybrydowy kabel światłowodowy G657a2 PBT 9


FAQ

1. Czy jesteś prawdziwym producentem?

Tak.Jesteśmy prawdziwym producentem z 18-letnią historią.
 

2. Jaka jest Twoja marka włókien?

Corning, SEI, YOFC, FiberHome itp.
 

3. Czy możesz zaakceptować małe zamówienie?

Tak, małe zamówienie jest dostępne. Wspieramy nowe projekty naszych klientów, ponieważ wiemy, że biznes jest zawsze z małego zamówienia.
 

4. Jaki jest twój okres gwarancji?

25 lat na kabel światłowodowy
 

5. Jaki rodzaj certyfikatu posiadasz?

ISO9001, SGS, 3E, Anatel.
 

6. Jaki jest twój czas dostawy?

Zwykle w ciągu 2-3 dni roboczych
 

7. Co z twoją roczną zdolnością produkcyjną?

Zewnętrzny / wewnętrzny kabel światłowodowy, nasza roczna produkcja wynosi 8 000 000 KM;

Kabel FTTH/FTTX/FTTA, to 6 000 000 KM rocznie;

Patchcord/Pigtaile, to 12 400 000 sztuk rocznie.
 

8. Jaki jest twój sposób płatności?

T/T, L/C, Western Union i Paypal.
 

9. Czy możesz dostarczyć niestandardowe produkty i logo?

-Tak.Dostarczamy usługi OEM i ODM.Możesz przesłać nam swój rysunek.
 

10. Czy możesz dostarczyć formularz wartości testu kabla?

-Tak.Po zakończeniu produkcji możemy dostarczyć, jeśli poprosisz.
 

11. Czy twoja fabryka sprawdza każdą rolkę kabli?

-Tak.fabryka wykonujemy 100% kontrolę na zamówienie.

Hybrydowy kabel kompozytowy 6C, hybrydowy kabel światłowodowy G657a2 PBT 10