• img.alt
    Kim
    Współpracuję z firmą Yuantong od wielu lat, mają dobrej jakości kable i serwis posprzedażny. Najczęściej kupuję ich kabel FTTH, a moi klienci są również zadowoleni z produktów.
  • img.alt
    Słońce
    Odwiedziłem firmę Yuantong, dali mi dobre samopoczucie w mieście Chengdu. Sprawdziliśmy wiele firm iw końcu zdecydowaliśmy się na współpracę z nimi. Kable optyczne pokazują, że ta decyzja jest słuszna! Ich kable są używane w budownictwie, a pracownicy twierdzą, że kable są bardzo ładne!
Osoba kontaktowa : Zoe Zhang
Numer telefonu : +86 159 2815 7093
WhatsApp : +8615928157093

Warstwa wypełniająca Luźna tuba Zewnętrzny antenowy kabel światłowodowy 72 Strand GYTA

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa YUANTONG
Orzecznictwo ROSH ,TLC, CCC, ISO
Numer modelu GYTA 72 rdzeń
Minimalne zamówienie 20 km
Cena Negotiable
Szczegóły pakowania Drewniany bęben
Czas dostawy 7 dni
Zasady płatności L / C, D / P, T / T, Western Union
Możliwość Supply 500km tygodniowo
Szczegóły Produktu
Nazwa produktu 72 warstwa rdzenia wypełniająca luźna tuba Aluminiowa osłona PE Metalowy element wytrzymałościowy Ze Liczba włókien 72 rdzeń
Rodzaj włókna G652D Osłona kabla Aluminiowa osłona PE
Kolor kabla Czarny Członek siły Metaliczny element wytrzymałościowy
Użycie kabla Na wolnym powietrzu Luźna tuba PBT
High Light

Kabel światłowodowy GYTA

,

kabel światłowodowy 72-żyłowy

,

kabel światłowodowy antenowy 72-żyłowy

Zostaw wiadomość
opis produktu
72 warstwa rdzenia wypełniająca luźna tuba Aluminiowa osłona PE Metalowy element wytrzymałościowy Zewnętrzny kabel światłowodowy GYTA
 
Opis produktu:

Kable światłowodowe GYTA Armored Loose Tube Single Jacket / Single Armor są zaprojektowane tak, aby zapewnić wysoką zawartość włókien

liczy się z elastycznością i wszechstronnością wymaganą w dzisiejszych najbardziej wymagających instalacjach, w tym kanałowych i

przewód podziemny.

 

Konstrukcja produktu:

Włókno:

2-288 włókno

Multi-luźne tuby wypełnione żelem

Członek Siły Centralnej:

Platic wzmocniony włóknem szklanym (FRP) lub drut stalowy.
Zbroja:

Pancerz z taśmy aluminiowej

Zewnętrzna kurtka:

Czarny polietylen UV (PE)
 

Cechy:

Do 288 włókien.

Luźna tuba wypełniona żelem, zapewnia doskonałą ochronę włókien.

Opancerzona taśma aluminiowa chroniąca kabel przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Konstrukcja UV i wodoodporna.

 

Podanie:

Międzybudynkowa sieć szkieletowa komunikacji głosowej lub transmisji danych.

Zainstalowany w kanale, w przewodzie podziemnym.

 

 

Model Opis Aplikacje
GYTA Zewnętrzny kabel światłowodowy GYTA, metalowy element wytrzymałościowy, luźna tuba wypełniająca warstwę, aluminiowa osłona PE Układanie napowietrzne i rurociągi

 

Wytrzymałość na rozciąganie (N) Odporność na zgniatanie (N/100mm) Promień Bned
(mm)
Temperatura pracy (℃) Maks.tłumienie (dB/km)
Długoterminowy krótkoterminowy Długoterminowy krótkoterminowy Statyczny(D) Dynamiczny (D) Min.TA Maks.TB 1310 μm 1550 μm
600 1500 300 1000 10 dni 20 dni -40℃ +60℃ ≤0,36 ≤0,22
 
Kategoria Opis Specyfikacje
G.652D
Specyfikacje optyczne Osłabienie @1310nm ≤0,36dB/km
@1550nm ≤0,22dB/km
Nieciągłość tłumienia ≤0,05 dB
Tłumienie a długość fali @1285~1330nm ≤0,05 dB/km
@1525~1575nm ≤0,05 dB/km
Długość fali zerowej dyspersji 1300 ~ 1324 nm
Nachylenie zerowej dyspersji ≤0,092ps/(nm2.km)
Dyspersja @1310nm ≤3,5 ps/nm.km
@1550nm ≤18 ps/nm.km
Dyspersja w trybie polaryzacji (PMD) ≤0,2 ps/km1/2
Długość fali odcięcia kabla (λcc) ≤1260nm
Efektywny grupowy wskaźnik załamania @1310nm 1.4675
@1550nm 1,4681
Strata makro zgięcia (promień 30 mm, 100 zwojów) 1625 nm ≤0,1 dB
Geometryczny
Specyfikacje
Średnica pola trybu @1310nm 9,2 ± 0,6 μm
@1550nm 10,4 ± 0,8 μm
Średnica okładziny 125±1μm
Nieokrągłość okładziny ≤1,0%
Średnica powłoki 245±7μm
Błąd koncentryczności powłoki/okładziny ≤8μm
Błąd koncentryczności rdzenia/okładziny ≤0,8 μm
Mechaniczny
Specyfikacje
Poziom testu sprawdzającego ≥1,0%
Promień zwijania włókien ≥4,0m
Szczytowa siła taśmy powlekającej 1,3~8,9N

 

FAQ
1. Czy jesteś prawdziwym producentem?
Tak.Jesteśmy prawdziwym producentem z 18-letnią historią.

2. Jaka jest Twoja marka włókien?
Corning, SEI, YOFC, FiberHome itp.

3. Czy możesz przyjąć małe zamówienie?
Tak, małe zamówienie jest dostępne. Wspieramy nowe projekty naszych klientów, ponieważ wiemy, że biznes jest zawsze z małego zamówienia.
4. Jaki jest twój okres gwarancji?
25 lat na kabel światłowodowy

5. Jaki rodzaj certyfikatu posiadasz?
ISO9001, SGS, 3C Anatel.

6. Jaki jest twój czas dostawy?
Zwykle w ciągu 2-3 dni roboczych

7. A co z twoją roczną zdolnością produkcyjną?
Zewnętrzny / wewnętrzny kabel światłowodowy, nasza roczna produkcja wynosi 8 000 000 KM;
Kabel FTTH/FTTX/FTTA, to 6 000 000 KM rocznie;
Patchcord/Pigtaile, to 12 400 000 sztuk rocznie.

8. Jaki jest twój sposób płatności?
T/T, L/C, Western Union i Paypal.

9. Czy możesz dostarczyć niestandardowe produkty i logo?
-Tak.Dostarczamy usługi OEM i ODM.Możesz przesłać nam swój rysunek.

10. Czy możesz dostarczyć formularz wartości testu kabla?
-Tak.Po zakończeniu produkcji możemy dostarczyć, jeśli poprosisz.

11. Czy twoja fabryka kontroluje każdą rolkę kabli?
-Tak.fabryka wykonujemy 100% kontrolę na zamówienie.

 

Warstwa wypełniająca Luźna tuba Zewnętrzny antenowy kabel światłowodowy 72 Strand GYTA 0

 

Warstwa wypełniająca Luźna tuba Zewnętrzny antenowy kabel światłowodowy 72 Strand GYTA 1

 

Warstwa wypełniająca Luźna tuba Zewnętrzny antenowy kabel światłowodowy 72 Strand GYTA 2

 

Warstwa wypełniająca Luźna tuba Zewnętrzny antenowy kabel światłowodowy 72 Strand GYTA 3