• img.alt
    Kim
    Współpracuję z firmą Yuantong od wielu lat, mają dobrej jakości kable i serwis posprzedażny. Najczęściej kupuję ich kabel FTTH, a moi klienci są również zadowoleni z produktów.
  • img.alt
    Słońce
    Odwiedziłem firmę Yuantong, dali mi dobre samopoczucie w mieście Chengdu. Sprawdziliśmy wiele firm iw końcu zdecydowaliśmy się na współpracę z nimi. Kable optyczne pokazują, że ta decyzja jest słuszna! Ich kable są używane w budownictwie, a pracownicy twierdzą, że kable są bardzo ładne!
Osoba kontaktowa : Zoe Zhang
Numer telefonu : +86 159 2815 7093
WhatsApp : +8615928157093

GYTC8A Rysunek 8 Zewnętrzny antenowy kabel światłowodowy G652D do komunikacji

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa YUANTONG
Orzecznictwo ROSH ,TLC, CCC, ISO
Numer modelu GYTC8A 72 rdzeń
Minimalne zamówienie 20 km
Cena Negotiable
Szczegóły pakowania Drewniany bęben
Czas dostawy 7 dni
Zasady płatności L / C, D / P, T / T, Western Union
Możliwość Supply 500km tygodniowo
Szczegóły Produktu
Nazwa produktu 72 Rdzeń Rysunek 8 Opancerzony aluminium w osłonie PE Komunikacja Zewnętrzny kabel światłowodowy GYT Liczba włókien 72 rdzeń
Rodzaj włókna G652D Osłona kabla Aluminium PE
Kolor kabla Niebieski Zielony Pomarańczowy Brązowy Członek siły Metaliczny element wytrzymałościowy
Użycie kabla Antenowy OEM utrzymany
High Light

Zewnętrzny kabel światłowodowy GYTC8A

,

zewnętrzny kabel światłowodowy G652D

,

kabel komunikacyjny z rys. 8

Zostaw wiadomość
opis produktu

72 Rdzeń Rysunek 8 Opancerzony aluminium w osłonie PE Komunikacja Zewnętrzny kabel światłowodowy GYTC8A

 

Opis:

W kablu GYTC8A włókna jednomodowe/wielomodowe układa się w luźnych tubach, natomiast luźne tuby
skręcić razem wokół metalowego środkowego elementu wzmacniającego w zwarty i okrągły rdzeń kablowy oraz blokadę wody
materiały są rozmieszczone w jej szczelinach.Po nałożeniu PSP/APL wokół rdzenia kabla, ta część kabla towarzyszy
ze skręconymi drutami jako częścią nośną uzupełnione osłoną PE w postaci konstrukcji ósemkowej.

Charakterystyka:
Doskonała wydajność mechaniczna i temperaturowa
Krytyczna ochrona włókien,
Podejmowane są następujące środki w celu zapewnienia:
blokowanie wody przez kabel:
- Pojedynczy drut stalowy używany jako środkowy element wzmacniający
- Specjalna mieszanka wypełniająca blokująca wodę w luźnej tubie
- 100% wypełnienie rdzenia kabla
 
Aplikacje:
  • Nadaje się do bezpośredniego zakopania i instalacji kanałowej
  • Zewnętrzne środowiska roślinne
Model Opis Aplikacje Wytrzymałość na rozciąganie (N) Odporność na zgniatanie (N/100mm)
Długoterminowy krótkoterminowy Długoterminowy krótkoterminowy
GYTC8A 72 rdzeń metalowy element wytrzymałościowy, luźna tuba wypełniająca warstwę zewnętrzną, ryc. 8 samonośny, opancerzony aluminiowy, zewnętrzny kabel optyczny do komunikacji w osłonie PE Samonośne układanie nad głową 3000 8000 300 1000
Promień Bned
(mm)
Temperatura pracy (℃) Maks.tłumienie (dB/km) włókna średnica zewnętrzna (mm) waga kg/km
Statyczny(D) Dynamiczny (D) Min.TA Maks.TB 1310 μm 1550 μm
10 dni 20 dni -40℃ +60℃ ≤0,36 ≤0,22 2~144 9,5~18,3 110~300

 

 

Kategoria Opis Specyfikacje
G.652D
Specyfikacje optyczne Osłabienie @1310nm ≤0,36dB/km
@1550nm ≤0,22dB/km
Nieciągłość tłumienia ≤0,05 dB
Tłumienie a długość fali @1285~1330nm ≤0,05 dB/km
@1525~1575nm ≤0,05 dB/km
Długość fali zerowej dyspersji 1300 ~ 1324 nm
Nachylenie zerowej dyspersji ≤0,092ps/(nm2.km)
Dyspersja @1310nm ≤3,5 ps/nm.km
@1550nm ≤18 ps/nm.km
Dyspersja w trybie polaryzacji (PMD) ≤0,2 ps/km1/2
Długość fali odcięcia kabla (λcc) ≤1260nm
Efektywny grupowy wskaźnik załamania @1310nm 1.4675
@1550nm 1,4681
Strata makro zgięcia (promień 30 mm, 100 zwojów) 1625 nm ≤0,1 dB
Geometryczny
Specyfikacje
Średnica pola trybu @1310nm 9,2 ± 0,6 μm
@1550nm 10,4 ± 0,8 μm
Średnica okładziny 125±1μm
Nieokrągłość okładziny ≤1,0%
Średnica powłoki 245±7μm
Błąd koncentryczności powłoki/okładziny ≤8μm
Błąd koncentryczności rdzenia/okładziny ≤0,8 μm
Mechaniczny
Specyfikacje
Poziom testu sprawdzającego ≥1,0%
Promień zwijania włókien ≥4,0m
Szczytowa siła taśmy powlekającej 1,3~8,9N

 

 

GYTC8A Rysunek 8 Zewnętrzny antenowy kabel światłowodowy G652D do komunikacji 0

 

GYTC8A Rysunek 8 Zewnętrzny antenowy kabel światłowodowy G652D do komunikacji 1

 

GYTC8A Rysunek 8 Zewnętrzny antenowy kabel światłowodowy G652D do komunikacji 2

 

GYTC8A Rysunek 8 Zewnętrzny antenowy kabel światłowodowy G652D do komunikacji 3