• img.alt
    Kim
    Współpracuję z firmą Yuantong od wielu lat, mają dobrej jakości kable i serwis posprzedażny. Najczęściej kupuję ich kabel FTTH, a moi klienci są również zadowoleni z produktów.
  • img.alt
    Słońce
    Odwiedziłem firmę Yuantong, dali mi dobre samopoczucie w mieście Chengdu. Sprawdziliśmy wiele firm iw końcu zdecydowaliśmy się na współpracę z nimi. Kable optyczne pokazują, że ta decyzja jest słuszna! Ich kable są używane w budownictwie, a pracownicy twierdzą, że kable są bardzo ładne!
Osoba kontaktowa : Zoe Zhang
Numer telefonu : +86 159 2815 7093
WhatsApp : +8615928157093

Jednomodowy 200-metrowy kabel światłowodowy, kabel światłowodowy OPGW G652d z wieloma luźnymi rurkami

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa YUANTONG
Orzecznictwo ISO,ANATEL,ROSH,TLC,CCC
Numer modelu OPGW
Minimalne zamówienie 20 km
Cena usd 5.5
Szczegóły pakowania Drewniany bęben
Czas dostawy W ciągu 7 dni roboczych
Zasady płatności L / C, T / T, Western Union
Możliwość Supply 100km tygodniowo
Szczegóły Produktu
Rodzaj włókna G652D Liczba włókien 48 rdzeni
Rura Luźna tuba Materiał Aluminium, stal ocynkowana, stop aluminium / stal platerowana aluminium
Podanie narzut, samodzielne wsparcie Powierzchnia Gładki
Pakiet bęben z surdace ZAKRES 100m/150m/200m/400m
Pozycja Okucia do linii napowietrznych OEM Opatrzony
High Light

200-metrowy kabel światłowodowy G652d

,

200-metrowy kabel światłowodowy OPGW

,

48-parowy kabel światłowodowy z luźną rurką

Zostaw wiadomość
opis produktu

Przewód uziemiający z kompozytu światłowodowego 48-rdzeniowy jednomodowy wielokrotny luźny przewód typu tuba napowietrzny kabel Opgw

 

Opis:

Włókna są umieszczone luźno w szczelnej i wodoodpornej rurce ze stali nierdzewnej wypełnionej żelem blokującym wodę.Dwie lub trzy tuby optyczne ze stali nierdzewnej są spiralnie skręcone w wewnętrznej warstwie wielowarstwowego kabla.Typ wielu luźnych rurek jest przeznaczony głównie do bardzo wysokich wymagań dotyczących liczby włókien powyżej 48, przy maksymalnej liczbie włókien sięgającej 144. Typ wielu luźnych rurek może spełnić wymóg ogromnego krzyża i dużej wydajności prądowej.

 

Podanie:

Kompozytowy przewód uziemiający z włókna optycznego [OPGW] nadaje się do instalacji na nowych liniach energetycznych z podwójną funkcją przewodu uziemiającego i komunikacji.Specjalnie do instalacji na normalnych liniach komunikacyjnych i liniach wysokiego napięcia.OPGW może zastąpić konwencjonalny przewód uziemiający starej linii energetycznej, zwiększając funkcję komunikacji światłowodowej.Przenoszą prąd zwarciowy i zapewniają odporność na pioruny.

 

Cechy:

1. Do 144 włókien

2. Przybliżona średnica i waga kabla z innym przewodem uziemiającym.Mniejsze dodatkowe obciążenie wieży, wysoka wytrzymałość na rozciąganie.

3. Doskonała technologia skręcania rur ze stali nierdzewnej sprawia, że ​​włókna mają dobrą wtórną długość nadmiaru i umożliwiają swobodny ruch włókien w rurze.Dzięki temu światłowód jest wolny od naprężeń, gdy kabel jest poddawany naprężeniom wzdłużnym.

4. Włókna optyczne są chronione rurkami ze stali nierdzewnej.

5. Doskonałe bezpieczeństwo, dobra odporność na kule.

6. Konstrukcja z linkami ACSW, AAW i SST zapewnia szeroki zakres kombinacji przewodności elektrycznej i mechanicznej wytrzymałości na rozciąganie.

 

Liczba / średnica (mm) z 2/2,6
rura ze stali nierdzewnej;
Liczba / średnica drutu AL (mm) 12/2,6
Liczba / średnica drutu ACS (mm) 5/2,6
Średnica kabla (mm) 13
RTS(KN) 53
Waga kabla (kg/km) 374
Rezystancja prądu stałego (200C W/km) 0,448
Moduł sprężystości (Gpa) 95,9
współczynnik liniowej termicznej 17,8
ekspansja (1/℃ × 10-6)
Zdolność zwarciowa (kA²s) 78,9
Maks.temperatura pracy (℃) 200
Maks.liczba włókien 48

 

 

NIE. Podmiot Jednostka Parametr techniczny
1 Typ światłowodu / G.652D
2 Liczba rdzeni światłowodowych Rdzenie 96/128
3 Charakterystyka tłumienia 1310 nm (dB/km) ≤0,35
1550nm (dB/km) ≤0,22
4 Średnica zewnętrzna kabla mm ≤12,8
5 Waga na jednostkę długości kabla światłowodowego kg/km ≤502
6 Całkowity przekrój mm² 79,38
Przekrój drutu stalowego pokrytego aluminium mm² 79,38
7 Oceń wytrzymałość na rozciąganie RTS kN 62,0
8 Moduł sprężystości GPa 132
9 Współczynnik rozszerzalności liniowej ×10-6/℃ 13,8
10 20 ℃ rezystancja prądu stałego Ω/km ≤0,740
11 Prąd skrótu (0,5 s, 20 ℃ 200 ℃) kA 9.21
12

Dopuszczalna wydajność prądu zwarciowego

(0,5s,20℃~200℃)

kA².S ≥42,4
13 Maksymalna dopuszczalna temperatura 200
14 Maksymalne dopuszczalne napięcie (40% RTS) kN 24,80
15 Średnie roczne napięcie operacyjne (25% RTS) kN 15.50
16 Minimalny dopuszczalny promień gięcia operacja:mm 15D
konstrukcja:mm 20D
17 Temperatura instalacji do przechowywania Przechowywanie (℃) -40~+80
Instalacja (℃) -10~+50

 

Jednomodowy 200-metrowy kabel światłowodowy, kabel światłowodowy OPGW G652d z wieloma luźnymi rurkami 0

 

Jednomodowy 200-metrowy kabel światłowodowy, kabel światłowodowy OPGW G652d z wieloma luźnymi rurkami 1

 

Jednomodowy 200-metrowy kabel światłowodowy, kabel światłowodowy OPGW G652d z wieloma luźnymi rurkami 2Jednomodowy 200-metrowy kabel światłowodowy, kabel światłowodowy OPGW G652d z wieloma luźnymi rurkami 3