• img.alt
    Kim
    Współpracuję z firmą Yuantong od wielu lat, mają dobrej jakości kable i serwis posprzedażny. Najczęściej kupuję ich kabel FTTH, a moi klienci są również zadowoleni z produktów.
  • img.alt
    Słońce
    Odwiedziłem firmę Yuantong, dali mi dobre samopoczucie w mieście Chengdu. Sprawdziliśmy wiele firm iw końcu zdecydowaliśmy się na współpracę z nimi. Kable optyczne pokazują, że ta decyzja jest słuszna! Ich kable są używane w budownictwie, a pracownicy twierdzą, że kable są bardzo ładne!
Osoba kontaktowa : Zoe Zhang
Numer telefonu : +86 159 2815 7093
WhatsApp : +8615928157093

72-rdzeniowy kabel światłowodowy GYTA33

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa YUANTONG
Orzecznictwo ROSH ,TLC, CCC, ISO
Numer modelu GYTA33 72 rdzeń
Minimalne zamówienie 20 km
Cena Negotiable
Szczegóły pakowania Drewniany bęben
Czas dostawy 7 dni
Zasady płatności L / C, D / P, T / T, Western Union
Możliwość Supply 500km tygodniowo
Szczegóły Produktu
Nazwa produktu 72-rdzeniowy pojedynczy drut stalowy PE Zewnętrzna osłona Metaliczny element wytrzymałościowy Zewnęt Liczba włókien 72 rdzeń
Rodzaj włókna G652D Osłona kabla Płaszcz PE
Kolor kabla Czarny Członek siły Metaliczny element wytrzymałościowy
Użycie kabla Na wolnym powietrzu Luźna tuba FRP
High Light

72-rdzeniowy kabel światłowodowy GYTA33

,

kabel światłowodowy G652D

Zostaw wiadomość
opis produktu

72-rdzeniowy pojedynczy drut stalowy PE Zewnętrzna osłona Metaliczny element wytrzymałościowy Zewnętrzny kabel światłowodowy GYTA33

 

Opis:
Kabel GYTA33 to zewnętrzny kabel optyczny do komunikacji z metalowym elementem wytrzymałościowym struktury wypełnionej galaretką z luźnej tuby, z powłoką laminowaną Al-polietylen i jednowarstwową, zbrojoną, zbrojoną, polietylenową osłoną zewnętrzną z cienkiego okrągłego drutu stalowego.
Luźne tuby wykonane są z wysokomodułowego tworzywa sztucznego (PBT) i wypełnione wodoodpornym żelem wypełniającym.Luźne rurki są skręcone wokół metalowego środkowego elementu wzmacniającego, rdzeń kabla jest wypełniony związkiem wypełniającym kabel. Falistą taśmę aluminiową nakłada się wzdłużnie na rdzeń kabla i łączy z wewnętrzną osłoną z polietylenu (PE).Druty ze stali ocynkowanej są nawijane wokół wewnętrznej osłony, a następnie wytłaczane z zewnętrzną osłoną PE.

Charakterystyka:

  1. Specjalna mieszanka wypełniająca tubę zapewnia krytyczną ochronę włókna
  2. Pionowo owinięta, dwustronnie powlekana, pomarszczona taśma aluminiowa, zbroja owinięta cienkim okrągłym drutem stalowym, aby zapewnić właściwości ściskające, rozciągające i antyelastyczne kabla, aby spełnić wymagania dotyczące wspinaczki i pochówku, układania pod wodą itp.
  3. Środek wzmacniający z drutu fosforowanego ma wysoki moduł i odporność na korozję
  4. Żywotność produktu wynosi ponad 25 lat;
  5. Temperatura pracy:-40 ~ +70ºC

Normy:

  1. Kabel GYTA33 jest zgodny z normą YD/T 901-2018.
  2. aplikacji: Komunikacja na odległość i komunikacja międzybiurowa
  3. Sposób montażu: bezpośrednie zakopanie, pod wodą

 

Model Opis Aplikacje
GYTA33 Zewnętrzny kabel światłowodowy GYTA33, metalowy element wytrzymałościowy, luźna tuba wypełniająca warstwę, osłona PE, osłona zewnętrzna z pojedynczego drutu stalowego PE Bezpośredni pochówek i układanie pod wodą

 

Wytrzymałość na rozciąganie (N) Odporność na zgniatanie (N/100mm) Promień Bned
(mm)
Temperatura pracy (℃) Maks.tłumienie (dB/km)
Długoterminowy krótkoterminowy Długoterminowy krótkoterminowy Statyczny(D) Dynamiczny (D) Min.TA Maks.TB 1310 μm 1550 μm
4000 dziesięć tysięcy 3000 5000 12,5 D 25 dni -40℃ +60℃ ≤0,36 ≤0,22

 
 
FAQ
1. Czy jesteś prawdziwym producentem?
Tak.Jesteśmy prawdziwym producentem z 18-letnią historią.
 

2. Jaka jest Twoja marka włókien?
Corning, SEI, YOFC, FiberHome itp.
 

3. Czy możesz przyjąć małe zamówienie?
Tak, małe zamówienie jest dostępne. Wspieramy nowe projekty naszych klientów, ponieważ wiemy, że biznes jest zawsze z małego zamówienia.
 

4. Jaki jest twój okres gwarancji?
25 lat na kabel światłowodowy
 

5. Jaki rodzaj certyfikatu posiadasz?
ISO9001, SGS, 3C Anatel.
 

6. Jaki jest twój czas dostawy?
Zwykle w ciągu 2-3 dni roboczych
 

7. A co z twoją roczną zdolnością produkcyjną?
Zewnętrzny / wewnętrzny kabel światłowodowy, nasza roczna produkcja wynosi 8 000 000 KM;
Kabel FTTH/FTTX/FTTA, to 6 000 000 KM rocznie;
Patchcord/Pigtaile, to 12 400 000 sztuk rocznie.
 

8. Jaki jest twój sposób płatności?
T/T, L/C, Western Union i Paypal.
 

9. Czy możesz dostarczyć niestandardowe produkty i logo?
-Tak.Dostarczamy usługi OEM i ODM.Możesz przesłać nam swój rysunek.
 

10. Czy możesz dostarczyć formularz wartości testu kabla?
-Tak.Po zakończeniu produkcji możemy dostarczyć, jeśli poprosisz.
 

11. Czy twoja fabryka kontroluje każdą rolkę kabli?
-Tak.fabryka wykonujemy 100% kontrolę na zamówienie.
 
 

Kategoria Opis Specyfikacje
G.652D
Specyfikacje optyczne Osłabienie @1310nm ≤0,36dB/km
@1550nm ≤0,22dB/km
Nieciągłość tłumienia ≤0,05 dB
Tłumienie a długość fali @1285~1330nm ≤0,05 dB/km
@1525~1575nm ≤0,05 dB/km
Długość fali zerowej dyspersji 1300 ~ 1324 nm
Nachylenie zerowej dyspersji ≤0,092ps/(nm2.km)
Dyspersja @1310nm ≤3,5 ps/nm.km
@1550nm ≤18 ps/nm.km
Dyspersja w trybie polaryzacji (PMD) ≤0,2 ps/km1/2
Długość fali odcięcia kabla (λcc) ≤1260nm
Efektywny grupowy wskaźnik załamania @1310nm 1.4675
@1550nm 1,4681
Strata makro zgięcia (promień 30 mm, 100 zwojów) 1625 nm ≤0,1 dB
Geometryczny
Specyfikacje
Średnica pola trybu @1310nm 9,2 ± 0,6 μm
@1550nm 10,4 ± 0,8 μm
Średnica okładziny 125±1μm
Nieokrągłość okładziny ≤1,0%
Średnica powłoki 245±7μm
Błąd koncentryczności powłoki/okładziny ≤8μm
Błąd koncentryczności rdzenia/okładziny ≤0,8 μm
Mechaniczny
Specyfikacje
Poziom testu sprawdzającego ≥1,0%
Promień zwijania włókien ≥4,0m
Szczytowa siła taśmy powlekającej 1,3~8,9N

 
 
72-rdzeniowy kabel światłowodowy GYTA33 0
 
72-rdzeniowy kabel światłowodowy GYTA33 1