• img.alt
    Kim
    Współpracuję z firmą Yuantong od wielu lat, mają dobrej jakości kable i serwis posprzedażny. Najczęściej kupuję ich kabel FTTH, a moi klienci są również zadowoleni z produktów.
  • img.alt
    Słońce
    Odwiedziłem firmę Yuantong, dali mi dobre samopoczucie w mieście Chengdu. Sprawdziliśmy wiele firm iw końcu zdecydowaliśmy się na współpracę z nimi. Kable optyczne pokazują, że ta decyzja jest słuszna! Ich kable są używane w budownictwie, a pracownicy twierdzą, że kable są bardzo ładne!
Osoba kontaktowa : Zoe Zhang
Numer telefonu : +86 159 2815 7093
WhatsApp : +8615928157093
Chiny 72-rdzeniowy kabel światłowodowy GYTA33

72-rdzeniowy kabel światłowodowy GYTA33

Nazwa produktu: 72-rdzeniowy pojedynczy drut stalowy PE Zewnętrzna osłona Metaliczny element wytrzymałościowy Zewnęt
Liczba włókien: 72 rdzeń
Rodzaj włókna: G652D
Chiny GYTA53 Bezpośredni zakopany kabel światłowodowy

GYTA53 Bezpośredni zakopany kabel światłowodowy

Nazwa produktu: 72-rdzeniowa taśma ze stali falistej zbrojona stalowa osłona PE Zewnętrzny kabel światłowodowy GYTA5
Liczba włókien: 72 rdzeń
Rodzaj włókna: G652D
Chiny 12-żyłowy, bezpośrednio zakopany kabel światłowodowy

12-żyłowy, bezpośrednio zakopany kabel światłowodowy

Nazwa produktu: 12 rdzeń PE osłona stalowa taśma opancerzona ognioodporna warstwa wypełniająca luźna rura zewnętrzny
Liczba włókien: 12 rdzeń
Rodzaj włókna: G652D
Chiny GYXTW53 12-rdzeniowy, bezpośrednio zakopany kabel światłowodowy z równoległym drutem stalowym

GYXTW53 12-rdzeniowy, bezpośrednio zakopany kabel światłowodowy z równoległym drutem stalowym

Nazwa produktu: 12-rdzeniowy równoległy drut stalowy Wzdłużna falista taśma stalowa Opancerzony kabel światłowodowy
Liczba włókien: 12 rdzeń
Rodzaj włókna: G652D
Chiny Kabel światłowodowy z luźną rurką wstążkową, 12-żyłowy kabel światłowodowy GYDTA53

Kabel światłowodowy z luźną rurką wstążkową, 12-żyłowy kabel światłowodowy GYDTA53

Nazwa produktu: 12-żyłowa taśma światłowodowa Luźna tuba Osłona aluminiowo-PE Wzdłużna taśma stalowa falista Opancer
Liczba włókien: 12 rdzeń
Rodzaj włókna: G652D
Chiny G652D Opancerzony bezpośredni zakopany kabel światłowodowy 12 rdzeni GYTZY53

G652D Opancerzony bezpośredni zakopany kabel światłowodowy 12 rdzeni GYTZY53

Nazwa produktu: 12-żyłowa taśma ze stali falistej Opancerzona zewnętrzna osłona PE Ognioodporny kabel światłowodowy
Liczba włókien: 12 rdzeń
Rodzaj włókna: G652D
Chiny GYTA54 Direct Burial Wielomodowy kabel światłowodowy 12 rdzeni

GYTA54 Direct Burial Wielomodowy kabel światłowodowy 12 rdzeni

Nazwa produktu: 12-rdzeniowa aluminiowa osłona PE z falistej stalowej taśmy Opancerzony antytermitowy kabel światłow
Liczba włókien: 12 rdzeń
Rodzaj włókna: G652D
Chiny 24-żyłowy kabel światłowodowy z osłoną PE bezpośrednio zakopany GYFTZY53

24-żyłowy kabel światłowodowy z osłoną PE bezpośrednio zakopany GYFTZY53

Nazwa produktu: 24 rdzeń PE osłona stalowa taśma opancerzona ognioodporna warstwa wypełniająca luźna rura zewnętrzny
Liczba włókien: 24 rdzenia
Rodzaj włókna: G652D
Chiny 1310nm Czarny opancerzony kabel światłowodowy do bezpośredniego pochówku GYDTA53

1310nm Czarny opancerzony kabel światłowodowy do bezpośredniego pochówku GYDTA53

Nazwa produktu: 24-żyłowa taśma światłowodowa Luźna tuba Powłoka aluminiowo-PE Wzdłużna falista taśma stalowa Opance
Liczba włókien: 24 rdzenia
Rodzaj włókna: G652D
Chiny PBT Bezpośrednio zakopany kabel światłowodowy 24 nici do dystrybucji na zewnątrz

PBT Bezpośrednio zakopany kabel światłowodowy 24 nici do dystrybucji na zewnątrz

Nazwa produktu: 24-rdzeniowy równoległy drut stalowy Wzdłużna falista taśma stalowa Opancerzony kabel światłowodowy
Liczba włókien: 24 rdzenia
Rodzaj włókna: G652D
1 2